MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 16229394
nr 1622 9394
Fåtölj
+ kudde, 1940-tal, Jofef Frank textil, "Anakreon"
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:07:03
23/5 19:40:50